KONST / Litografier / Grafiskt blad 14088024
nr 1408 8024
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad, numrerad 27/100, oramat löst blad, 38x28 cm
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:58:38
11/7 20:13:10
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson